Multikeetjad ja aksessuaarid

Tervislik ja maitsev toit 1, 5 korda kiirem kui tavapliidil juba homme! Multikeetjatele spetsialiseerunud e-poest. Meie valikus on Redmond multikeetjad, Polaris multikeetjad, Philips multikeetjad, Stollar multikeetjad j amuud. Samas pakume ka multikeetjad-kiirkeetjad.

Sellest kuidas valida multikeetjat lugege meie spetsiaalset artiklit - multike...

Tervislik ja maitsev toit 1, 5 korda kiirem kui tavapliidil juba homme! Multikeetjatele spetsialiseerunud e-poest. Meie valikus on Redmond multikeetjad, Polaris multikeetjad, Philips multikeetjad, Stollar multikeetjad j amuud. Samas pakume ka multikeetjad-kiirkeetjad.

Sellest kuidas valida multikeetjat lugege meie spetsiaalset artiklit - multikeetja valimine.

Multikeetja.ee e-poes on esitletud parim multikeetjate valik. Meil on hoolikalt valitud teile kõige väärilisemad multikeetjad tootjatelt nagu Redmond, Polaris, Stollar, Philips, Panasonic. Kõik multikeetjad omavad vähemalt 2 aastat garantiid ja mõned mudelid lausa 3 aastat. Kuna kauplus on spetsialiseerunud multikeetjatele, võite loota meie mudelivalikule, mille valisime just teile.

Rohkem infot multikeetjast leiate meie artiklist - Multikeetja - mis see on ja miks see on nii hea?

Multikeetjas saab teha k


Rohkem

Multikeetjad ja aksessuaarid Siin on 46 toodet.

Alamkategooriad

 • Redmond multikeetjad

  REDMOND MULTIKEETJA - ÜKS PARIMATEST OMA KLAASIS

  Sellest kuidas valida multikeetjat lugege meie spetsiaalset artiklit - kuidas valida multikeetjat.

  Tutvu meie Redmondi toodete valikuga! Redmondil on suur koosseis multikeetjates aga ka teistes väike köögitehnika seas. 

  REDMONDi kaubamärk tähendab uusimaid tootmisviise, kvaliteeti ja töökindlust ning tähelepanelikku suhtumist meie ostjatesse.

  Redmond multikeetjad on üks tuntumaid multikeetja tootjatest. Redmond pakub nii teflonkatega kausse kui ka keraamilisi. Kõik mudelid omavad automaatseid programme. Multikeetja.ee osutab hooldust ja garantiiremonti! Redmond tooted omavad 24kuulise garantii!

 • ForMe multikeetjad

  ForMe multifunktsionaalne toiduvalmistaja

 • Panasonic multikeetjad

  Legendaarsed Panasonic multifunktsionaalsed toiduvalmistajad (multikeetjad) on ka saadaval multikeetja ja kodutehnika e-poes multikeetja.ee

 • Muud multikeetjad, riisikeetjad ja aurutajad

  Erinevad multikeetjad, riisikeetjad ja aurutajad

 • Multikeetja aksessuaarid

  Multikeetja.ee e-poes on müügis ka multikeetja aksessuaarid. Meie sortimendis on multikeetja pottid, multikeetja köögikaalud jne.

Selle kategooria sooduskaupade näidised:

 • 146,40 € 176,40 €
  Allahindlus!

  Multikeetja Redmond M90 Tutvu Redmond M90 multifunktsionaalse toiduvalmisatjaga multikeetja.ee veebilehel. Lühikirjeldus: 3D Soojus Keraamiline kate Anato® (Korea) 45 programmid: (17 automaatsed, 28 manualsed) Võimsus: 860 W Maht: 5 L Venekeelne menüü(ingliskeelne versioon on siin) 100 retsepti retseptiraamat (eesti ja vene keeles)

  146,40 € 176,40 €
  Laos, tarne 1-4 tööpäeva
 • 140,00 € 180,00 €
  Allahindlus!

  Multikeetja Redmond M90E Tutvu Redmond M90E multifunktsionaalse toiduvalmisatjaga multikeetja.ee veebilehel. Lühikirjeldus: 3D Soojus Keraamiline kate Anato® (Korea) 45 programmid: (17 automaatsed, 28 manualsed) Võimsus: 860 W Maht: 5 L Ingliskeelne menüü (kaasa läheb eesti- ja venekeelne juhend)  100 retsepti retseptiraamat (vene ja inglise keeles keeles)

  140,00 € 180,00 €
  Hetkel ei ole saaadaval
 • 159,00 € 169,00 €
  Allahindlus!

  Nutikas multikeetja Redmond SkyCooker M800S-E Ingliskeelne menüü (venekeelse versiooni leiate SIIT) Võimsus 900 W Kaus - maht 5 l keraamilise kattega Andmete edastamise protokoll Bluetooth v 4.0 kaudu Android'i ja iOS'i tugi       Programmide arv 48 (20 automaatprogrammi, 28 käsitsi seatavat programmi)

  159,00 € 169,00 €
  1-3 tööpäeva
lehes
Näitakse 1 - 12 46'st
Näitakse 1 - 12 46'st