Laius 60cm

Nõudepesumasin Beko laiusega 60cm, DFN26422X Näita suuremat

Nõudepesumasin Beko laiusega 60cm, DFN26422X

Ostes antud toote, kogute 33 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 33 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 6,60 €.


DFN26422X

337,00 € (KM-ga)

Laos olemas

3 tk.

 • AquaIntense
  AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb Sinu seade kõik, mis temasse asetatakse, õnarusi ja pilusid vältimata veelgi üksikasjalikumalt puhtaks.

  Fast+
  Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui Sinu käsutuses on vähe aega. Peale selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu protsess oluliselt kiiremini, lühenedes maksimaalset jõudlust säilitades pea 3-kordselt.

  GlassShield
  Üheks Beko nõudepesumasinate esindus- ja eesrindlikuimaks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me tehnoloogia, mis mitte ainult ei kaitse tõhusalt kõiki klaasnõusid, vaid pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadmisest koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks vastavalt.

  Programm Automaatne Allin1
  Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutad pesemiseks tablette Allin1 - kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt, kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks, pesemise programmi kestvust.

  TrayWash
  Küpsetusahju kandikud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nende mittekäepärasuse tõttu nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud kandikut, mille pesemise võtab enda peale Sinu nõudepesumasin. Üks mure vähem ja lisaks sellele võid unustada käsitsi raskestipestavad rasvased plekid.

  Invertermootor
  Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: töökindlus, vaikne töötamine, mugavus ja kodurahu ning madal energiatarbimine. Otse öeldes: suurem kokkuhoid koduses eelarves.

  SteamGloss
  Tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja neid võib kohe peale seadmest väljavõtmist nendele määratud kohta paigutada - kartmata, et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Selline tulemus saavutatakse peale tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitseva soojuse kasutamise läbi.

  Active Ventilation
  Aktiivse kuivatamise süsteem kasutab peale pesu nõudepesumasinasse jäänud sooja õhku ja ventilaatorit, mis seadme sisemuses selle ringluse tagab. Tänu neile kuivatatakse nõud tõhusamalt ja lühema aja jooksul.

  Antibakteriaalne tihend
  Nõudepesumasina kasutamise ajal võib juhtuda, et selle uksele settivad soovimatud pisikud. Spetsiaalne antibakteriaalne tihend ei lase mustuse kogunemise vältimiseks pisikutel nõudepesumasina sisemuses levida.

  Mahavõetav tööpind
  Beko vabaltseisvates toodetes esineb tööpinna mahavõtmise võimalus. Tänu sellele võid Sa oma köögis ja vannitoas veelgi hõlpsamini ruumi majandada.

  paigaldusmeetodfree-standing
  energiaklassA++
  pesuklassA
  kuivatusklassA
  komplektide arv14
  programmide arv6
  pesutemperatuuride arv6
  veekulu9.5 L/tsükkel
  aastane veekulu2660 L aastas
  energiakulu0.93 kW/pesu
  aastane energiakulu266 kWh/aastas
  kuivatussüsteemActive Ventilation
  lisafunktsioonidAquaintense, GlassShield, fast+
  lisapesuprogrammidQuick&Shine, mini 30
  reguleeritav ülakorvJah
  laius59.8 cm
  kõrgus85 cm
  sügavus60 cm
  kaal48.2 kg
  displeiLCD
  müratase46 dB
  tootjaBeko
  värvusgrey

  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Nõudepesumasin Beko laiusega 60cm, DFN26422X

  Nõudepesumasin Beko laiusega 60cm, DFN26422X

  Kirjutage oma ülevaade

  20 teised tooted samas kategoorias: