Laius 60cm

Int.nõudepesumasin, Beko, A+++, 60cm, DIN28431 Näita suuremat

Int.nõudepesumasin, Beko, A+++, 60cm, DIN28431

Ostes antud toote, kogute 39 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 39 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 7,80 €.


DIN28431

394,00 € (KM-ga)

Laos olemas

3 tk.

 • AquaIntense
  AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb see nõudepesumasin kõik, mis temasse astetatakse, õnarusi ja pilusid vältimata veelgi üksikasjalikumalt puhtaks.

  GlassShield
  Üheks Beko nõudepesumasinate esindus- ja eesrindlikuimaks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime me tehnoloogia, mis mitte ainult ei kaitse tõhusalt kõiki klaasnõusid, vaid pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadmisest koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks vastavalt.

  Näidik LedSpot TM
  Sellel nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

  TrayWash
  Küpsetusahju kandikud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nende mittekäepärasuse tõttu nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud kandikut, mille pesemise võtab enda peale Sinu nõudepesumasin. Üks mure vähem ja lisaks sellele võid unustada käsitsi raskestipestavad rasvased plekid.

  Fast +
  Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui Sinu käsutuses on vähe aega. Peale selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu protsess oluliselt kiiremini, lühenedes maksimaalset jõudlust säilitades pea 3-kordselt.

  Pool masinatäit
  Sa ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks selle täitumiseni ootama! Nõude vabaltvalitud asetuse valik poole masinatäie pesemise võimaluse kasutamisel lubab nõusid ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

  Programm Automaatne Allin1
  Beko nõudepesumasin tunneb automaatselt ära, kas kasutad pesemiseks tablette Allin1 - kui see on nii, pikendab seade iseseisvalt, kasutatava pesuvahendi võimaluste täielikuks ärakasutamiseks, pesemise programmi kestvust.

  SteamGloss
  Tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja neid võib kohe peale seadmest väljavõtmist nendele määratud kohta paigutada - kartmata, et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Selline tulemus saavutatakse peale tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitseva soojuse kasutamise läbi.

  Sisevalgustus
  Nõudepesumasina kasutamisel - eriti aga õhtusel ajal - häirib meid sageli valguse puudumine, mistõttu on nõude sobivasse kohta paigutamine ja nõudepesumasina laadimine seotud ebamugavustega. Seadme sisemuse valgustussüsteem annab meile antud juhul seadme suurema kasutusmugavuse.

  Süsteem WaterStop
  Voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See on täiendavaks üleujutamise vastaseks kaitseks.

  paigaldusmeetodbuilt-in
  energiaklassA+++
  kuivatusklassA
  komplektide arv14
  programmide arv8
  pesutemperatuuride arv6
  veekulu9.5 L/tsükkel
  aastane veekulu2660 L aastas
  energiakulu0.83 kW/pesu
  aastane energiakulu237 kWh/aastas
  söögiriistade sahtelJah
  sahtlite arv3 tükk
  lisafunktsioonidfast+, Aquaintense, GlassShield
  lisakuivatusprogrammidSteamGloss
  reguleeritav alakorvJah
  reguleeritav ülakorvJah
  valmistatudTurkey
  tootjaBeko
  displeiLCD
  müratase42 dB
  värvusfully integrated
  laius59.8 cm
  kõrgus81.8 cm
  sügavus55 cm

  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Int.nõudepesumasin, Beko, A+++, 60cm, DIN28431

  Int.nõudepesumasin, Beko, A+++, 60cm, DIN28431

  Kirjutage oma ülevaade

  30 teised tooted samas kategoorias: