Multikeetjad (multivarkad) ja aksessuaarid

Allahindlus! Multikeetja Redmond RMC 151-E Näita suuremat

Multikeetja Redmond RMC 151E Kuldne

Ostes antud toote, kogute 17 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 17 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 3,40 €.


RMC 151-E G

Isepuhastuv multifuntsuionaalne toiduvalmistaja Redmond RMC-151E

 • Master-shef
 • 3D Soojus
 • 49 programmid: (20 automaatsed, 29 manualsed)
 • Võimsus: 950 W
 • Maht: 5 L
 • Isepuhastus
 • Ingliskeelsed nupud ja menüü.

More details

179,00 € (KM-ga)

199,00 €

-20,00 €

Täpsustada tarneaega

 • Multikeetja Redmond RMC M151E on uus ja stiilne Redmond mudel.

  Multikeetja REDMOND M151-E – stiilne uudistoode, mis on kosmilise disainiga ja tänu funktsioonile „MASTESHEF“ on varustatud mitmekesiste funktsioonidega hõrgutavate toitude valmistamiseks oma retseptide järgi.

  Multikeetja 150-E võimaldab automaatses toiduvalmistamise režiimis muuta temperatuuri ja toiduvalmistamise kestust ning salvestada parameetrite muutused mällu. Mudel 151E on varustatud uudse auruga isepuhastamisfunktsiooniga. Tänu sellele saate seadet hoida ideaalselt puhtana. Kõnelev abiline annab ka halva nägemisega inimestele võimaluse multikeetjat kasutada ja muudab multikeetja juhtimise veelgi mugavamaks. Hakkate kindlasti selle mudeli praktilisust ja ülimoodsat värvilahendust hindama.

  Multifuntsuionaalne toiduvalmistaja Redmond RMC-151-E on esimene isepuhastus funktsiooniga multikeetja!

  Programmid ja funktsioonid

  Toiduvalmistamine multikeetjas on täielikult automatiseeritud. Automaatsete programmide abil võite valmistada toite lihast, linnulihast, mereandidest, taimetoitu, keeta putrusid, suppe, praelisandeid, pastasid, pilaffi, frittida, valmistada jogurte ja tainast, fondüürežiim, teha erinevaid küpsetisi, keeta džemmi, keedist, magustoite, kompotte ja paljusid muid toite. Kolmemõõtmeline kuumutamine toiduvalmistamisel võimaldab jaotada kuumuse ühtlaselt kogu seadme ulatuses ja säilitada toote kasulikud koostisained. Multikeetja võimalusi on täiendatud viitkäivitusrežiimi ja valmis toidu automaatse soojendusrežiimiga, mida on võimalik ka käsitsi välja lülitada (ka eelnevalt). Multikeetja REDMOND RMC-151-E on varustatud täiustatud universaalse programmiga „MULTIKOKK“ (multikokk). Selle programmi abil võite ise muuta suures ulatuses toiduvalmistamise temperatuuri, mis eristab seda seadet teistest mudelitest.

  FUNKTSIOON „MASTERSHEF”

  Selle funktsiooni on ettevõtte REDMOND insenerid äsja loonud. Sellega saate muuta temperatuuri ja toiduvalmistamise kestust otse mingi programmi toimimise ajal (v.a programm „JOGURT” (jogurt)). Seejuures salvestatakse tehtud sätted multikeetja mällu ja võite neid kasutada korduvalt, kui vaid selleks vajadus tekib. Funktsiooni „MASTERSHEF” tõttu võite ilma eriliste pingutusteta kontrollida toidu valmistamise protsessi ja saada alati täiusliku tulemuse. Funktsioon „MASTESHEF” võib osutuda eriti kasulikuks, kui valmistate toite keeruliste retseptide järgi, mis nõuavad erinevate programmide koostööd (näiteks, erinevate retseptide järgi kapsarullide, böfstrooganovi, suppide ja pastaroogade tegemisel, džemmi keetmisel jne). Vajaduse korral võite alati lähtestada tehase vaikimisi sätted.

  PROGRAMM „MULTIKOKK”

  Programm „MULTIKOKK” on ette nähtud praktiliselt igasuguste toitude valmistamiseks kasutaja etteantud temperatuuri ja kestuse juures. Multikeetja „REDMOND RMC-151-E” programmi „multikokk" asendamiseks peaksite kasutama tervet sarja köögimasinaid. Peale selle võimaldab seade „MULTIKOKK” funktsioon kohandada multikeetjas valmistamiseks peaaegu igasuguse retsepti, kas vanast retseptiraamatust või internetiavarustest leitud retsepti. Temperatuuri muutmise vahemik: 35–180 °C. Teie mugavuseks lülitatakse toidu valmistamisel madalama kui 80 °C temperatuuri juures automaatse soojendamise funktsioon välja. Vajaduse korral saate selle ise käsitsi sisse lülitada.

  AUTOMAATSED PROGRAMMID

  Multikeetja REDMOND RMC-151-E on varustatud 20 automaatse toiduvalmistamise programmiga, k.a programm „МУЛЬТИПОВАР” (multikokk), milles saate lisaks temperatuuri ja kestuse sätete käsitsi muutmisele kasutada ka temperatuuri ja aja vaikimisi sätteid.

  Seadme mugavamaks kasutuseks on kõik põhiprogrammid orienteeritud teatud viisil toiduainete töötlemisele (sõltuvalt toiduaine tüübist).

  Programm „hautamine" — kasutatakse köögiviljade, liha, linnuliha, mereandide hautamiseks.

  Programm „Küpsetamine" — kasutatakse pärmi- ja lehttainast pirukate, biskviitide, vormiroogade küpsetamiseks.

  Programm „Riis, kruubid" — kasutatakse erinevate ühte või mitut sorti kruupidest sõmerate putrude, aga ka erinevate garniiride valmistamiseks.

  Programm „Aurutamine" — režiimi soovitatakse kasutada köögiviljade, kala, liha, mantide, dieet-, taime- ning lastetoitude aurutamiseks.

  Programm „Aeglane hautamine" — režiimi kasutatakse külluslike putrude, „tõmmanud” suppide, õrna tekstuuriga raguude, püreede, lihakonservide ja süldi valmistamiseks.

  Programm „Praadimine" – režiimi kasutatakse liha, köögiviljade, linnuliha ja mereandide praadimiseks.

  Programm „Pilaff" – režiimi kasutatakse erinevat tüüpi pilaffide valmistamiseks.

  Programm „Supp" - režiimi kasutatakse erinevate puljongite ja suppide (borš, rassolnik, uhhaa, kapsasupp, seljanka jms) keetmiseks, aga ka kompottide ja jookide valmistamiseks.

  Programm „Piimapudru" — režiim on ette nähtud piimast putrude keetmiseks.

  Programm „JogurT" —režiimi kasutatakse klassikalise jogurti valmistamiseks.

  Programm „Lastetoit" —režiimi kasutatakse lastetoitude valmistamiseks

  Programm „Leib" — režiimi kasutatakse erinevat tüüpi nisujahust või rukkijahu lisandiga leiva küpsetamiseks (täielik automatiseeritud tsükkel alates kerkimisest kuni küpsetamiseni).

  Programm „Keetmine" — kasutatakse köögiviljade ja oatoitude keetmiseks.

  Programm „Kiirrežiim" kasutatakse riisi ja teraliste kruubiputrude kiireks valmistamiseks.

  3D-kuumutus

  Kolm kuumutuselementi on multikeetjasse REDMOND RMC-151-E paigutatud erilisel viisil, mis tagab toidu igakülgse ja ühtlase kuumutamise kausi kogu ruumi ulatuses. See võimaldab leida iga programmi jaoks optimaalse toiduvalmistamise temperatuuri, vähendada põhjakõrbemise võimalust ja vabaneda liigsest kondensaadist, s.t saada palju kvaliteetsem toit.

  Funktsioon „Soojendamine"

  See funktsioon võimaldab teil valmistoitu üles soojendada, isegi kui see on äsja külmikust võetud.

  „VALMISTOITUDE TEMPERATUURI SÄILITAMINE, AUTOMAATNE SOOJENDAMINE"

  Multikeetja REDMOND RMC-151-E on varustatud automaatse soojendusfunktsiooniga, mis lülitatakse sisse pärast toidu valmimist. Selles režiimis säilitatakse toit kuumana pikema aja jooksul. Seda võimalust tuleb arukalt kasutada, sest kestev soojendamine võib toidu kuivatada.

  EELNEV AUTOSOOJENDUSFUNKTSIOONI VÄLJALÜLITAMINE

  Loodud on võimalus mingi toidu valmistamise programmi käivitamise ajaks automaatne soojendusfunktsiooni välja lülitada. Kui toit valmistati madalal temperatuuril (jogurt, tainas jne), siis võib see püsitemperatuuri säilitav autosoojendusfunktsioon valmiva toidu rikkuda. Nüüd aga pole vaja oodata toidu valmimise lõppemist, et see autosoojendusfunktsioon välja lülitada. Tehke seda multikeetja toimimisprogrammi häälestamise ajal. Edasise eest vastutab juba automaatika!

  PROGRAMMIDE VIITKÄIVITUS

  Kuni 24-tunnise viitega viitkäivitusfunktsioon võimaldab valmistada toidu vajalikuks ajaks. Seadistage soovitud aeg taimeril, ja toit saab valmis kas hommikusöögiks või külaliste tulekuks.

  KERAAMILISE KATTEGA KAUSS

  Multikeetja REDMOND RMC-151-E on varustatud ettevõttes ANATO® (Korea) valmistatud kõrbemisvastase keraamilise kattega kaetud 5-liitrise kõrgkvaliteetse kausiga. Kõrbemisvastane kate on küllaltki vastupidav mehhaaniliste kahjustuste suhtes, kusjuures kauss juhib suurepäraselt soojust ja sobib suurepäraselt praadimiseks, küpsetiste ja piimapõhiste putrude valmistamiseks. Kaussi on võimalik väljaspool multikeetjat kasutada ka kas toidu hoiustamiseks või praeahjus toidu valmistamiseks. Kaussi on võimalik pesta nõudepesumasinas.

  RETSEPTIRAAMAT „100 RETSEPTI”

  tehnilised andmed:

  Võimsus

  950 W
  Toitepinge 220–240 V, 50 Hz
  Kausi mahtuvus 5 l
  Kausi kate Keraamiline kõrbemisvastane kate ANATO® (Korea)
  Ekraan LED-ekraan (ingliskeelne)
  3D-kuumutus Olemas
  Valmistamistehnoloogia kuumtöötlus tavarõhul
  Toidu valmistamistemperatuuri reguleerimine (funktsioon „MULTIKOKK”) Alates 35–180 °С (muudetav 5 °С sammuga)
  Pakendi suurus (p x l x k) 380 х 290 х 250 mm
  Kaal (pakendis) 4,1 kg
  Eemaldatav auruventiil Olemas
  Eemaldatav sisemine kaas Olemas
  Värvus Kuldne + must
  Programmide arv 49 programmi (20 automaatset, 29 käsitsihäälestatavat)
  Automaatsed programmid: - MULTIKOKK
  - KEETMINE
  - KIIRREŽIIM
  - HAUTAMINE
  - PITSA
  - PIIMAPUDRUD
  - SUPP
  - RIIS/KRUUBID
  - PUDRU
  - KASTMED
  - ISEPUHASTAMINE
  - PRAADIMINE
  - HAUTAMINE (AEGLANE)
  - LEIB
  - FRTÜÜR
  - KÜPSETAMINE
  - PILAFF
  - JOGURT
  - CHILLI
  - AURUREŽIIM
  Valmistoitude temperatuuri säilitamine (automaatne soojendamine) Olemas, kuni 24 tundi
  Toidu soojendamise funktsioon Olemas, kuni 24 tundi
  Funktsioon „Kõnelev abiline“ Olemas, võimalik välja lülitada
  Toiduvalmistamise temperatuuri valimine Olemas
  Viitkäivitamise režiim Olemas, kuni 24 tundi
  Isepuhastamise funktsioon Olemas
  Komplektsus: - Multikeetja koos kausiga
  - Aururežiimis toiduvalmistamise nõu
  - Käepidemega frittimiskorv
  - Kulbi/lusika hoidik
  - Mõõteklaas
  - Kulp
  - Elektrijuhe
  - Kausi väljatõmbamise tangid
  - Lame lusikas
  - Jogurtitassid
  - Kasutusjuhend
  - Hooldusraamat
  - Raamat „100 retsepti”
  Täiendavad võimalused: - Taina kergitamine
  - Fritteris praadimine
  - Fondüürežiimis toiduvalmistamine
  - Vedelate toiduainete pastöriseerimine
  - Toidunõude steriliseerimine
  - Kohupiima, juustu valmistamine
  Garantii 24 kuud
  * Tootja jätab endale õiguse muuta toodangu täiustamise käigus toote disaini, komplektatsiooni ja tehnilisi parameetreid ilma sellest eelnevalt teada andmata.
  • Värv Kuldne
  • Maht 5l
  • Programmid 40 ja rohkem
  • Potti kate Keraamiline
  • Menüü keel Ingliskeelne

  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Multikeetja Redmond RMC 151E Kuldne

  Multikeetja Redmond RMC 151E Kuldne

  Isepuhastuv multifuntsuionaalne toiduvalmistaja Redmond RMC-151E

  • Master-shef
  • 3D Soojus
  • 49 programmid: (20 automaatsed, 29 manualsed)
  • Võimsus: 950 W
  • Maht: 5 L
  • Isepuhastus
  • Ingliskeelsed nupud ja menüü.

  Kirjutage oma ülevaade

  Aksessuaarid

  30 teised tooted samas kategoorias: