Redmond multikeetjad

Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E Näita suuremat

Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E

Ostes antud toote, kogute 13 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 13 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 2,60 €.


PM4506E

130,00 € (KM-ga)

Täpsustada tarneaega

 • 6 TOIDUVALMISTAMISE PROGRAMMI  Multikeetjas-kiirkeetjas REDMOND RMC-PM4506-E on võimalik rakendada 6 automaatset toiduvalmistamise režiimi, kuhu on juba eelnevalt programmeeritud optimaalsed sätted mitmekesiste toitude valmistamiseks. Seejuures on igas režiimis ette nähtud võimalus vaikimisi seadistatud toiduvalmistamise režiimi kestuse muutmiseks (v.a režiim FRY / DEEP FRY (PRAADIMINE)). Etteantud toiduvalmistamise kestuse muutmise samm sõltub valitud toiduvalmistamise programmist.  • Programm FRY / DEEP FRY (PRAADIMINE)  Selles režiimis saate praadida liha, köögivilju, linnuliha, mereande, aga ka valmistada toite fritteris tavalise atmosfäärirõhu all (eemaldatud kaanega).  • Programm STEAM /DESSERT (AUR/MAGUSTOIT)  Režiimi kasutatakse aurutamisrežiimis köögiviljade, kala, liha, mereandide, dieet-, taime- ning lastetoitude aga ka erinevate magustoitude valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).  • Programm SOUP/BOIL (SUPP/KEETMINE)  Programmi kasutatakse erinevate puljongite, suppide, kompottide, aga ka viinerite, pelmeenide ja muude külmutatud pooltoodete valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).  • Programm OATMEAL /GRAIN (PIIMAPUDER/TANGUD)  On ette nähtud erinevate piima- ja veepõhiste putrude valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).  • Programm BAKE (KÜPSETISED)


   Selles režiimis küpsetatakse tavalise rõhu all keekse, biskviite, pirukaid, aga ka fooliumis liha ja kala, keedusealiha (auruklapp on avatud).

  • Programm STEW/PILAF (HAUTAMINE/PILAFF)  Režiim on ette nähtud liha, kala, köögiviljade, aga ka erinevat liiku pilaffide valmistamiseks. Selles režiimis toimib seade kiirkeetjana (auruklapp on suletud).  4-TASEMELINE KAITSESÜSTEEM  Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E on varustatud mitmetasemelise ohutussüsteemiga. Kui kasutate seadet kiirkeetjana hakkab valitud programm toimima ainult pärast kaane sulgemist, kusjuures kaas blokeeritakse. Kui rõhk töökambris tõuseb lubatud piirväärtusest kõrgemaks, avatakse automaatselt vedruga surveklapp. Kui rõhk kambris tõuseb ettenähtust kõrgemaks, katkestab spetsiaalne piiraja küttekeha töö, kuni temperatuur on langeb ettenähtust madalamale. Juhuks, kui multikeetja-kiirkeetja töös peaksid juhtuma kriitilised tõrked, on seade varustatud täiendavate mehhanismidega rõhu langetamiseks ja ülekuumenemise vältimiseks.  TOIDU SOOJENDAMISE FUNKTSIOON  See funktsioon võimaldab teil valmis toitu üles soojendada, isegi kui see on äsja külmikust võetud.  „АВТОПОДОГРЕВ” (VALMISTOITUDE TEMPERATUURI SÄILITAMINE, AUTOSOOJENDUS)  Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E on varustatud valmistoidu temperatuuri säilitamise funktsiooniga (automaatse soojendusfunktsiooniga), mis võimaldab hoida lõuna- või õhtusöök 8 tunni jooksul soe. Seda võimalust tuleb arukalt kasutada, sest kestev soojendamine võib toidu kuivatada.  PROGRAMMIDE VIITKÄIVITUS  Kuni 24-tunnise viitega viitkäivitusfunktsioon võimaldab valmistada toidu vajalikuks ajaks. Seadistage soovitud aeg taimeril, ja toit saab valmis kas hommikusöögiks või külaliste tulekuks.  KERAAMILISE KATTEGA KAUSS  Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E komplektisoleva kausi sisemine pind on kaetud ettevõtte DAIKIN® (Jaapan) kõrgekvaliteedilise kõrbemisvastase kattega. Kuna seadmes kasutatakse kõrbemisvastast katet, võite toitu valmistada minimaalse rasvainega, mis teeb toidu tervislikumaks ja kasulikumaks. Kaussi võib kasutada nii multikeetjas kui ka praeahjus. Pesta võite seda nii käsitsi kui ka nõudepesumasinas.  RETSEPTIRAAMAT „100 RETSEPTI”  Ettevõtte REDMOND kokkade meeskond koostas kaunilt illustreeritud raamatu, mis sisaldab 100 toiduretsepti. Kõik retseptid on kohandatud multikeetjas-kiirkeetjas REDMOND RMC-PM4506-E toidu valmistamiseks. Igas neist antakse täpsed juhised toidu koostise kohta ja tuuakse samm-haaval juhised toidu valmistamiseks. Järgides neid juhiseid võite saada parima tulemuse.  Head isu ja tugevat tervist!


  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E

  Multikeetja-kiirkeetja REDMOND RMC-PM4506-E

  Kirjutage oma ülevaade

  30 teised tooted samas kategoorias: