Redmond multikeetjad

Näita suuremat

Multikeetja REDMOND RMC-M70 Valge

Ostes antud toote, kogute 15 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 15 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 3,00 €.


152,00 € (KM-ga)

Kohal

 • Toiduvalmistamine multikeetjas on täielikult automatiseeritud. 42 programmi (16 automaatse ja 26 käsitsihäälestatava) abil võite valmistada toite lihast, linnulihast, kalast ja mereandidest, keeta taimetoitu ja putrusid, suppe, garneeringuid, pastasid ja pilaffi, frittida, valmistada jogurte ja küpsetisi, teha erinevaid magustoite ja jooke. Kolmemõõtmeline kuumutamine võimaldab toiduvalmistamise ajal jaotada ühtlaselt soojuse ning eemaldada liigne kondensaat.   Multikeetja REDMOND RMC-M70 väärtusi on professionaalsed kokad hakanud väärikalt hindama ja soovitama. 


  „МУЛЬТИПОВАР” (multikokk)


  Multikeetja REDMOND RMC-M70 põhieeliseks, mis teda paljudest teistest turul pakutavatest mudelitest soodsalt eristab, on programm „МУЛЬТИПОВАР“ (multikokk). Selle kasutamise eeliseid peegeldab juba selle programmi nimetus. Kasutades seda programmi saate kõiki toiduaineid valmistada praktiliselt kõikidel klassikalistel viisidel. See sai võimalikuks laias ulatuses 5 °C sammuga 35° kuni 160 °С muudetava temperatuurivahemiku ja 5-minutiste sammudega 5 minutit kuni 12 tundi vahemikus muudetava valmistusaja tõttu. Programmiga „МУЛЬТИПОВАР“ (multikokk) saate lisaks tavalistele multikeetjas tehtavatele toitudele valmistada ka erinevaid lastetoite, jogurtit, friikartuleid, nuggets'eid kergitada tainast, küpsetada tõelist leiba, pastöriseerida ja steriliseerida, teha koduseid hoidiseid. Ettevõtte REDMOND RMC-M70 multikeetja viimases mudelis lisatud programmile „МУЛЬТИПОВАР“ (multikokk) on toiduvalmistamine piiratud ainult teie fantaasiaga! 

  42 TOIDUVALMISTAMISE PROGRAMMI

  Multikeetjas REDMOND RMC-M70 on varustatud 42 toiduvalmistamise programmiga, s.h 16 automaatse ja 26 käsitsihäälestatavaga. Selline lähenemisviis annab kokkadele piiramatuid võimalusi toiduvalmistamiseks.   Igas multikeetja REDMOND RMC-M70 varustuses olevas 16 automaatprogrammis on valitud optimaalsed toiduvalmistamise ajad, mis rakendatakse programmi valimise ajal automaatselt. Samuti on igas programmis olemas võimalus valmistamisaja vägagi laias vahemikus käsitsiseadistamiseks. On mõeldud isegi sellisele olukorrale, kus pärast põhiaja möödumist oleks võimalik toitu veel natuke aega valmistada. Selleks otstarbeks ettenähtud sätete minimaalväärtused algavad 5–10 minutist. 


   
  • Programm „ПАР“ (aurrežiimis toiduvalmistamine) 


  Sisaldab kolm tehase vaikimisi valmistuskestuse sätet (köögiviljade, kala ja liha jaoks), aga ka võimalust valmistamisaja käsitsi seadistamiseks vahemikus 5 kuni 60 minutit, sammuga 1 minutit. See programm on ette nähtud dieettoitude valmistamiseks lihast, linnulihast, kalast, aga ka mantide mantide, hinkaalide, kotlettide ja garneeringute valmistamiseks. See režiim on optimaalne nende jaoks, kes järgib oma toitumisrežiimi ja väldib igasuguseid toidulisandeid.
  • Programm „ЖАРКА“ (praadimine) 


  Sisaldab kolm tehase vaikimisi valmistuskestuse sätet (köögiviljade, kala ja liha jaoks), aga ka võimalust valmistamisaja käsitsi seadistamiseks vahemikus 5 kuni 60 minutit, sammuga 1 minutit. See programm on ette nähtud steikide, biifsteekide ja muude liha-, kala- ja linnuliha toitude valmistamiseks. Selles režiimis võite praadida ka köögivilju, seeni, kartuleid või valmistada muid garneeringuid.
  • Programm „ПАСТА“ (pastatoidud) 


  On ette nähtud pastade, viinerite, pelmeenide, vareenikute ja muude pooltoodete keetmiseks. Toiduvalmistamise aega saate seadistada alates 2 kuni 20 minutini, sammuga 1 minut. Kui vesi hakkab keema, annab multikeetja signaali selle kohta, et aeg on toiduained lisada ja alles pärast seda hakatakse toiduvalmistamise aega lugema.
  • Programm „ТУШЕНИЕ“ (hautamine) 


  On ette nähtud liha, kala, köögivilja hautamiseks, tarretiste, sültide, hašhi (gruusia supp) ja teiste pikka töötlemisaega nõudvate toitude valmistamiseks. Režiimil on nii tehase vaikimisi valmistamisaja säte, mis on 1 tunni pikkune. Ka on võimalik seda aega käsitsi muuta 10 minutist kuni 12 tundi, sammuga 5 minutit.
  • Programm „МОЛОЧНАЯ КАША“ (piimapõhine pudru)


  Režiimi kasutatakse piimapõhiste putrude valmistamiseks. Võimalik on toiduvalmistamise aega käsitsi vahemikus 5 minutit kuni 1 tund 30 minutit muuta, sammuga 1 minut. Selle režiimi temperatuur on spetsiaalselt selline, et vähendada piima ülekeemise võimalust. Väga palju sõltub aga piima ja kruupide omadustest, seetõttu võib pudru vahel ka üle keeda. Sellele küsimusele on raamatus „100 рецептов“ (100 retsepti) ja multikeetja REDMOND RMC-M70 komplekti lisatud kasutusjuhendis palju tähelepanu pööratud. On olemas järgiproovitud viis toiduainete multikeetjas ülekeemise vältimiseks. Selleks pange keetmise ajaks kaussi auruga toiduvalmistamise nõu.
  • Programm „ПЛОВ“ (pilaff) 


  Režiimi kasutatakse erinevat tüüpi pilaffide valmistamiseks. Selle terves maailmas väga populaarse toidu valmistamiseks on lisatud spetsiaalne temperatuurirežiim, mis võimaldab saavutada suurepärase tulemuse. Toiduvalmistamise aega saate seadistada alates 30 minutist kuni 2 tunnini, sammuga 1 minut. Programmijärgne vaikimisi toiduvalmistamise kestus on 1 tund.
  • Programm „ВЫПЕЧКА“ (küpsetamine)


   Programm on ette nähtud keekside, biskviitide, erinevate pirukate, kohupiima ja köögivilja vormiroogade, omlettide valmistamiseks. Toiduvalmistamise aega saate seadistada alates 30 minutist kuni 4 tunnini, sammuga 5 minutit. Programmijärgne vaikimisi toiduvalmistamise kestus on 1 tund.
  • Programm „СУП“ (supid)


  Programmi kasutatakse erinevate suppide (puljong, borš, rassolnik, uhhaa, kapsasupp, seljanka, rassolnik, püreesupid jms) keetmiseks, aga ka kompottide, morsside, kissellide ja muude jookide valmistamiseks. Toiduvalmistamise aega saate seadistada alates 10 minutist kuni 6 tunnini, sammuga 5 minutit. Programmijärgne vaikimisi toiduvalmistamise kestus on 1 tund. Multikeetjas toiduvalmistamise eripära tõttu võite kõik toitained kohe kaussi panna, seetõttu on selle programmi korral mugav kasutada viitkäivituse funktsiooni „Отложенный старт“.
  • Programm „РИС-КРУПА“ (riis/kruubid)


  On ette nähtud riisist, tatrast, kruupidest valmistatud sõmerate putrude valmistamiseks. Toiduvalmistamise aega saate seadistada alates 5 minutist kuni 30 minutini, sammuga 5 minutit. Programmijärgne vaikimisi toiduvalmistamise kestus on 25 minutit.


  3D-KÜTTEFUNKTSIOON

  Kolme küttekeha kasutamise tõttu, mis on paigutatud põhja sisse, kausi külgedele ja kaane sisse on multikeetjas REDMOND RMC-M70 toiduvalmistamise ajal soojuse jaotamine toidu kogu mahu ulatuses väga ühtlane. See võimaldab leida iga programmi jaoks optimaalse toiduvalmistamise temperatuuri, vähendada põhjakõrbemise võimalust ja vabaneda liigsest kondensaadist, s.t saada palju kvaliteetsem toit.   FUNKTSIOON „АВТОПОДОГРЕВ” (VALMISTOITUDE TEMPERATUURI SÄILITAMINE)  Multikeetja REDMOND RMC-M70 on varustatud valmistoidu temperatuurisäilitamise funktsiooniga (autosoojendamine) 24 tunni jooksul, mis võimaldab nii lõuna- kui ka õhtusöök hoida pika aja jooksul soojana.

  EELNEV AUTOSOOJENDUSFUNKTSIOONI VÄLJALÜLITAMINE


  Loodud on võimalus toidu autosoojendusfunktsiooni väljalülitamiseks mingi toidu valmistamise programmi käivitamise ajal. Kui toit valmistati madalal temperatuuril (jogurt, tainas jne), siis võib see püsitemperatuuri säilitav autosoojendusfunktsioon valmiva toidu rikkuda. Nüüd aga pole vaja oodata toidu valmimise lõppemist, et see autosoojendusfunktsioon välja lülitada. Tehke seda multikeetja toimimisprogrammi häälestamise ajal. Edasise eest vastutab juba automaatika!

  VIITKÄIVITUS


  Kuni 24-tunnise viitega viitkäivitusfunktsioon võimaldab valmistada toidu etteantud viitega vajalikuks ajaks. Toit saab valmis kas hommikusöögi või töölt saabumise ajaks. Multikeetja REDMOND RMC-M70 on varustatud energiastsõltumatu mäluga, seetõttu ei muuda lühiajaline elektrikatkestus taimerisse sisestatud väärtusi.


    


  RETSEPTIRAAMAT „100 RETSEPTI”


  Kõnealune raamat on suure ja usina töö tulemus. Kõik toodud retseptid on meie kokkade meeskond välja mõelnud multikeetja REDMOND RMC-М70 jaoks, kusjuures kõik retseptides kasutatud toitude koostisained on tavapoodidest ostetud. 


  Retseptides toodud koostisained, kaal, proportsioonid, valmistamise järjestus, temperatuuri ja kestuse sätted või automaatrežiimide kasutamine on hoolikalt läbimõeldud sõltuvalt koostisainete mahust, koostisaine liigist aga ka selle mudeli töö iseärasusi arvestades. 


  Raamatus on meie kokad andnud palju nõuandeid, mis osutuvad kindlasti vajalikeks.


  Ülevaaded

  Kirjutage oma ülevaade

  Multikeetja REDMOND RMC-M70 Valge

  Multikeetja REDMOND RMC-M70 Valge

  Kirjutage oma ülevaade

  27 teised tooted samas kategoorias: