Двусторонние холодильники

Скидка! Bosch KAI93AIEP Увеличить

Bosch KAI93AIEP

Купив данный товар, вы получите 180 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 180 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 36,00 €.


KAI93AIEP

1 808,80 €

-5%

1 904,00 €

Есть в наличии

 • MultiBox-sahtel

  Optimaalne hoiuruum värsketele toiduainetele. Puu- ja köögiviljade säilitamine pole kunagi varem nii lihtne olnud. MultiBox-sahtel sobib suurepäraselt värskete toiduainete hoidmiseks ja võimaldab neile hõlpsalt juurde pääseda.

  LED-valgustus

  Hästi valgustatud külmiku sisu. LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

  VarioZone

  Ülimalt paindlik sügavkülmik Feature IconKui vajate sügavkülmikus rohkem ruumi näiteks mitmekorruselisele tordile või tervele kalkunile, siis saate hõlpsalt kõik turvaklaasist riiulid eemaldada. Suuri toiduaineid, nagu koguperepitsad, saab klaaspindadel mugavalt üksteise peale virnastada.

  Puhkuserežiim

  Energia kokkuhoid, kui olete ära Kui aktiveeritud on puhkuserežiim, hoitakse temperatuuri jahekapis +14 °C juures ja sügavkülmikus −18 °C juures, kaitstes sellega külmutatud toiduaineid ja takistades samal ajal jahekapis energia raiskamist.

  SuperCooling

  Lahedalt jahe külmik. Aktiveerige enne poodi minemist SuperCooling-funktsioon, et langetada lühikeseks ajaks jahekapi temperatuuri ja hoida värskeid ostetud toiduaineid õigel temperatuuril. Temperatuuri saab langetada nupuvajutusega (madalaim seadistus on 2 °C). Ebavajaliku energiatarbe vältimiseks inaktiveeritakse funktsioon automaatselt umbes 6 tunni pärast.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  PäritolumaaHiina
  Netokaal115,9 kg
  EAN kood4242005191642
  TüüpSide-by-Side
  EnergiaklassE
  VärvRoostevaba
  Üldmaht, netto ( l )533
  Jahekambri maht, netto ( l )380
  Sügavkülmkambri maht, netto ( l )220
  Külmutusvõimsus (kg/24h)13
  Külmapidavus (h)6
  JuhtimineElektrooniline
  DispleiOn
  NO FROSTOn
  VeeühendusVeepaagiga
  KiirkülmutusOn
  Avatud ukse alarmOn
  Müratase (dB)42
  Kõrgus (mm)1787
  Laius (mm)908
  Sügavus (mm)707

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Bosch KAI93AIEP

  Bosch KAI93AIEP

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: