Стиральные машины с передней загрузкой

Скидка! Candy CSWS4464TWME 2-S Увеличить

Candy CSWS4464TWME/2-S

Купив данный товар, вы получите 47 бонусных пункта(ов). В вашу корзину добавится также 47 пункта(ов) Что можно конвертировать в скидочный купон стоимостью 9,40 €.


CSWS4464TWME/2-S

476,90 €

-5%

502,00 €

Уточните срок поставки

 • Maksimaalne pesukogus 6 kg
  Maksimaalne kuivatamise kogus 4 kg
  Pesuprogrammide arv 16
  Müratase pesemisel/ tsentrifuugimise/ kuivatamisel 54 / 74/ 56 dB
  Digitaalne näidik

  Easy Iron
  Selles programmis kasutatakse auruga töötlemist, mis võimaldab vähendada ja siluda riietes olevaid kortse, tagades triikimise hõlbustamiseks ideaalse niiskustaseme.
  Vastavast nupust saad valida kolme erineva intensiivsusastme vahel, vastavalt sellele, kas riided on märjad või kuivad ja kanga tüübile.

  Mix Power System +
  Pesumasinal on innovaatiline funktsioon, mis segab pesuvahendi eelnevalt veega. Kõrgsurvejoaga pihustatakse segu otse pesusse. Pesutsükli algetapis soodustab kõrgsurvejuga pesulahuse tungimist riidekiududesse, eemaldades nii tõhusalt mustuse ja tagades parima pesutulemuse.
  Süsteemil on ka funktsioon "Mix Power System +", mis eemaldab loputamise ajal kõrgsurvejoa toimel täielikult pesuvahendi jäägid.

  Perfect Mix
  See uuenduslik programm koos innovaatilise "Mix Power System +" tehnoloogiaga võimaldab pesta erinevast materjalist esemeid (puuvillased, sünteetilised ja segamaterjalist esemed) temperatuuril 20 °C. Pesemise tulemus on võrreldav pesemisega temperatuuril 40 °C. Võrreldes tavapärase puuvillaste esemete pesuprogrammiga temperatuuril 40 °C, on selle programmi energiakulu poole väiksem.

  Automaatne pesu+kuivatusprogramm 59’min
  See spetsiaalselt välja töötatud programm tagab kvaliteetse pesupesemise ja kuivatamise tulemuse oluliselt lühema pesuajaga. Programm on mõeldud kasutamiseks väiksema koguse pesuesemetega (vt programmide tabel).

  SMART TOUCH
  Seadmes on Smart Touch tehnoloogia funktsioon. See võimaldab rakenduse kaudu suhelda nutitelefoni /tahvelarvutiga, mis põhinevad Androidi operatsioonisüsteemil ja on varustatud NFC (lähivälja)tehnoloogia funktsiooniga. Rakendus Candy simply-Fi on kasutatav nii Androidi kui ka iOSi tahvelarvutite ja nutitelefonidega.
  Lisafunktsioonis Smart Touch on tehase vaiketsüklina seadistatud "automaatne puhastamine" (Auto-Clean), mis on mõeldud trumli puhastamiseks, halva lõhna eemaldamiseks ja pesumasina elutsükli pikendamiseks.

  Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab WRITE YOUR REVIEW
  Netokaal61,5
  TüüpKuivatiga
  VärvValge
  EnergiatarbimisklassA
  PesuklassA
  Maksimaalne täitekogus6 kg
  Tsentrifuugi kiirus (max)1400 p/min
  Invertermootorei ole
  Displeion
  Viitstarton
  Automaatne doseerimineei ole
  Kõrgus (сm)85
  Laius (cm)60
  Sügavus (cm)46

  Обзоры

  Kirjutage oma ülevaade

  Candy CSWS4464TWME/2-S

  Candy CSWS4464TWME/2-S

  Kirjutage oma ülevaade

  30 другие товары в данной категории: